Medyczna marihuana gdzie kupić ?

Spójrz na fakty dotyczące medycznej marihuany

Marihuana lecznicza, znana również jako marihuana medyczna lub konopie indyjskie, to rodzaj marihuany stosowany w leczeniu niektórych schorzeń. Marihuana medyczna nie jest legalna w uprawie lub uprawie w wielu stanach, ale jest łatwo dostępna dla pacjentów, którzy mają receptę. Niektórzy pacjenci używają medycznej marihuany, aby pomóc kontrolować ból, którego doświadczają w ich specyficznym stanie zdrowia, podczas gdy inni używają jej ze względu na jej właściwości lecznicze.

Chociaż marihuana lecznicza zyskała popularność jako popularny sposób leczenia niektórych schorzeń, ma poważne skutki uboczne. Chociaż większość z tych objawów ustępuje po zażyciu leku, istnieją również skutki uboczne, które mogą trwać kilka dni lub nawet tygodni. Te działania niepożądane obejmują: utratę pamięci, zawroty głowy, nudności, wymioty, drgawki, lęk i depresję. Wiele z tych problemów można leczyć lekami na receptę.

Marihuana jest uważana za lek z Wykazu I, co oznacza, że ​​uważa się, że ma duży potencjał do nadużywania, nie ma akceptowanego użytku medycznego i brakuje dowodów naukowych na to, że ma jakąkolwiek wartość medyczną. Jednak ta klasyfikacja dotyczy również kilku rodzajów suplementów ziołowych, w tym żeń-szenia, miłorzębu japońskiego, waleriany i innych ziół, które mogą pomóc w leczeniu lub łagodzeniu wielu schorzeń.

Kiedy lekarze przepisują medyczną marihuanę pacjentom z poważnymi dolegliwościami, nadal mogą to robić ze względu na niebezpieczeństwa związane z tą substancją. Istnieją również pewne okoliczności, w których lekarze nie mogą leczyć pacjentów medyczną marihuaną ze względu na prawo federalne.

Na przykład wielu lekarzy nie zaleca używania marihuany, gdy pacjent jest pod wpływem środka uspokajającego, ponieważ używanie marihuany wpłynęłoby na jego sen i czujność. Oznacza to, że jeśli lekarz przepisze marihuanę, aby pomóc pacjentom z zaburzeniami snu, byłoby to nielegalne.

To samo dotyczy lekarzy, którzy nie uważają marihuany za wystarczająco bezpieczny lek do podawania pacjentom ze stwardnieniem rozsianym, rakiem, AIDS, jaskrą i chorobą Alzheimera. W takich przypadkach lekarze nie przepisują swoim pacjentom medycznej marihuany, o ile lek nie jest palony.

Jeśli lekarze są w stanie przepisać marihuanę, nadal mogą zabronić jej używania w swoich domach. Oznacza to, że jeśli ktoś w gospodarstwie domowym używa narkotyku lub hoduje go na własny użytek, zostanie aresztowany.

Marihuana jest nadal nielegalna we wszystkich 50 stanach, mimo że jest obecnie bardziej niż kiedykolwiek akceptowana jako lek. Z tego powodu wielu ludzi nadal trafia do więzienia, skazanych i zmuszonych do przejścia przez doświadczenie zrujnowania ich życia za używanie marihuany.

Jednym z najlepszych sposobów legalnego zdobycia medycznej marihuany jest „zalecenie medycznej marihuany”. Gdy otrzymasz takie zalecenie, możesz zamówić określoną ilość leku w licencjonowanej aptece.

Chociaż niektóre stany nadal zabraniają ich używania, większość pracowników służby zdrowia zezwala na kupowanie od nich niewielkich ilości marihuany. Chociaż w rzeczywistości nie możesz palić marihuany w domu, istnieją inne alternatywy dla jej spożycia.

Większość lekarzy pozwoli ci użyć pigułki, żuć aspirynę, wypić filiżankę kawy lub wziąć kąpiel w mieszance leków. Te metody działają dobrze i mogą pomóc Ci osiągnąć cele dzięki marihuanie medycznej. Nie powinny one nigdy zastępować porady lekarskiej.

Niektórzy używają innych form marihuany leczniczej, takich jak haszysz, aby złagodzić ból towarzyszący chorobom przewlekłym, takim jak fibromialgia, zapalenie stawów lub HIV / AIDS. Wadą stosowania takich produktów zamiast leków na receptę jest to, że zwykle zawierają marihuanę o niższej jakości i są trudniejsze do metabolizowania

https://purehemp.pl/baza-wiedzy/olej-konopny-wlasciwosci-dzialanie-cena/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *